Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo(30.04.2016) Wyniki+zdjęcia

20160430-NFG_6907Już po raz kolejny nasz klub został zaproszony na prestiżowe zawody w Krośnie, a konkretnie na Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo.

Jasielski klub ASW Judo reprezentowało na krośnieńskich matach trzydziestu-ośmiu zawodników w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Pomimo wysokiego poziomu nasi reprezentanci  pod czujnym okiem Trenerów: Agnieszki Szlęzak i Karola Śmietany pokazali się z jak najlepszej strony, co świadczą liczne medale przywiezione ze sobą.

Podczas zawodów na konto naszego klubu wpadło 8 złotych, 16 srebrnych i 8 brązowych medali.

Złote krążki wywalczyli: Wietecha Wiktoria, Lewicka Magdalena, Buczyński Jakub, Jaracz Gabriela, Górniak Oliwia, Zawadzki Patryk, Mikrut Kornelia i Sowa Sabina.

Srebrne medale otrzymali: Warywoda Wiktoria, Trębacz Emilia, Knybel Gabriela, Mirek Dominika, Gondek Julia, Zawadzki Konrad, Brągiel Oliwia, Woźniak Błażej, Jaracz Wojciech, Bania Patrycja, Mika Julia, Kamińska Patrycja, Buczyński Gabriel, Burda Filip, Maciuszczak Kacper, Nowosielska Joanna.

Na trzecim miejscu swoje zmagania zakończyli: Jurusik Anna, Mika Jakub, Leśniak Antonii, Filak Weronika, Kluszczyk Mateusz, Strugała Lidia, Górniak Paulina, Sekunda Milena.

Tuż za podium, kolejno IV i V miejsce zajęli: Kamiński Igor, Woźniak Norbert, Furman Samuel, Kamiński Krystian, Dzik Jagoda i Olchawa Mikołaj.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego klubu i życzymy jeszcze więcej udanych startów!

Trener: Karol Śmietana

Zapraszamy na nasze profile na facebooku.