lew_mini_3HARMONOGRAM TRENINGÓW UKS ASW – JUDO JASŁO

Czasami rozkład zajęć się zmienia, dlatego warto śledzić naszą stronę internetową oraz nasz profil na facebooku.

 

Jest to wstępny grafik. Osoby, które nie zostały wpisane będziemy dopisywać na bieżąco podczas pierwszych wrześniowych treningów

(aktualizacja : 31.08.2017)

Rok szkolny 2017/2018 

AKADEMIA SPORTÓW WALKI JASŁO 

Harmonogram zajęc_2017_2018_Akademia Sportów Walki Jasło – pobierz

PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK  SOBOTA 
16.30-17.30 

Gr. naborowa 

Funny Judo 

Hala PCSW mata nr 1 

Trener: K.Śmietana 

17.00 – 18.00 

BASEN 

17.30 – 18.30 

Gr. 2 

Hala PCSW mata nr 1 

Trener: W.Sajdak 

16.30-17.30 

Trening Zarzecze 

Trener: K. Śmietana 

16.30-17.30 

Gr. naborowa 

Funny Judo 

Hala PCSW mata nr 1 

Trener: K.Śmietana 

9.00 -10.00 

Siłownia 

16.30-17.30 

Gr. 1 

Hala PCSW mata nr 2 

Trener: A.Szlęzak 

16.30-17.30 

Trening Zarzecze 

Trener: K.Śmietana 

18.30 – 20.00 

Gr. 3 

Hala PCSW mata nr 1,2 

Trener: P.Czarnecki 

20.00 – 21.30 

Boks

Hala PCSW mata nr 1,2 

Trener: S. Kuśtek 

16.30-17.30 

Gr. 1 

Hala PCSW mata nr 2 

Trener: A.Szlęzak 

 
17.30 – 18.30 

Gr. 2 

Hala PCSW mata nr 1 

Trener: W.Sajdak 

  20.00 – 21.30 

Kickboxing 

Hala PCSW mata nr 1,2 

Trener: S. Kuśtek 

  17.30 – 18.30 

AKROBATYKA 

Hala PCSW mata nr 1,2 

 

 
18.30 – 20.00 

Gr. 3 

Hala PCSW mata nr 1,2 

Trener: P.Czarnecki 

      18.30 – 20.00 

Gr. 3 

Hala PCSW mata nr 1,2 

Trener: P.Czarnecki 

 
20.00 – 21.30 

Kickboxing 

Hala PCSW mata nr 1,2 

Trener: S. Kuśtek

       20.00 – 21.30 

Zapasy i Grappling

Hala PCSW mata nr 1 

Trener: P.Pliszyło 

 
 

Wstępna weryfikacja zawodników

Grupa 1 /trenerka Agnieszka/ Grupa 2 /trenerka Wiktoria/ Grupa 3 /trener Przemek/ Grupa 4 /trener Sebastian/
 Nazwisko i imię  Nazwisko i imię  Nazwisko i imię  Nazwisko i imię
Cholewiak Patrycja  Aftanaz Zofia  Brągiel Oliwia KUŚTEK SEBASTIAN  
Cypara Antoni  Bęben Radosław  Brej Kornelia MACHOWSKI ŁUKASZ
Dunaj Szymon  Dziędzioł Julia  Burda Filip PLISZCZYŁO PAWEŁ
Fundakowska Maja  Gierlicki Beniamin  Dzik Jagoda AGATA KOTANIEC
Gałuszka Antoni  Gorczyca Ewelina  Gądek Dominika DARIUSZ KANTOR
Garncarz Emilia  Jurkowski Krzysztof  Gierlicki Michał JACEK KONIECZNY
Hasiak Amelia  Kamiński Karol   Gondek Julia KAMIL MARSZALEK
Kotara Kaja  Kołodziej Anna  Gondek Krzysztof KAROL ZBYLUT
Krajewski Jakub  Kosiek Jakub  Górniak Henryk KAROLINA BIERNACKA
Kuklewicz Szymon  Kucinski Jakub  Górniak Oliwia KONRAD BUDZIAK
Łącki Tymoteusz  Leśniak Antoni  Górniak Paulina ŁUKASZ GOLEŃ
Machowska Wiktoria  Makowski Filip  Jaracz Gabriela MARCEL ANDREASIK
Michalik Marcin  Matuła Oliwier  Jaracz Tomasz MICHAŁ BŁAŻEJ
Nachman Antonina  Mazur Julia   Jaracz Wojciech MIŁOSZ STRUGAŁA
Nachman Zofia  Michalczyk Mikołaj  Kaminski Szymon ALEKSANDRA JEDZINIAK
Przebięda Julia  Pabisz Dominika  Kamiński Igor PIOTR WARCHOŁ
Przebięda Wiktoria  Pabisz Maciej  Kluszczyk Mateusz RAFAŁ NIEDZIAŁKOWSKI
Reczek Maciej  Pancerz Adrian  Maciuszczak Kacper RAFAŁ SMALARZ
Ropa Aleksandra  Papciak Franciszek  Muszańska Alicja SZYMON WOJDYŁA
Sikota Tymoteusz  Reczek Jakub  Nocula Joanna TOMASZ KOSIBA
Skubisz Kornel  Sieńkowska Aleksandra  Nocula Natalia PAWEŁ PRZYBYLIK
Szerląg Jakub  Sitek Damian  Nowak Kamil MIROSŁAW POLAK
Tuecka Amelia  Stefańska Patrycja  Olchawa Mikołaj BARTOSZ POLAK
Zossel Filip  Stepień Nikodem  Palacz Maciej PAWEŁ KLIMATO
   Stępień Mateusz  Rafaele-Ammendda DAWID DROZD
   Szpak Jaromir  Rozmus Szymon DOMINIK MIKUŚ
  Tabak Kamila  Sikora Filip ŻEBRACKI DAWID
  Ulaszek Oliwia  Sikora Maciej KAROL MARCISZ
  Ulaszek Weronika  Strączek Szymon GRZEGORZ KOZIK
  Zając Kacper  Turek Jakub SOBOŃ KRYSTIAN
  Zbylut Blanka  Woźniak Błażej PULNAR EWELINA
  Kwilosz Katarzyna  Woźniak Norbert  ANETA MYSLIWIEC
    Zawadzki Patryk TOMASZ BUDZIAK
     Dubis Katarzyna
BARA ADRIAN
      OCHAŁEK TOMASZ
      NOWAKOWSKI JANUSZ
      WILISOWSKI WOJCIECH
      MATEUSZ ŻYGŁOWICZ
      JAN OLSZÓWKA
      WIKTOR JACHYM
      ARKADIUSZ SZOT
      KAMIL GANCARZ
      FELKIEL PAULINA
      MACHOWSKI BARTOSZ
      KACPER PŁAZIAK
      KAMIL PIERÓG
      ADAM MYŚLIWIEC
      DAMIAN ANDREASIK
      ADRIAN KRAUS
      PATRYCJA KOSIBA
      KAMILA MIKA

 

 

 

 


Zarząd klubu informuje, że w roku szkolnym 2016/2017 zmienia się wysokość składek członkowskich.

Opłata miesięczna wynosić będzie:

40 zł – pierwsze dziecko

20 zł – drugie dziecko

0 zł – trzecie i kolejne dziecko

Wpłat można dokonywać podczas zajęć u trenerów do 15 dnia każdego miesiąca lub na konto klubowe Bank BGŻ

12 20 30 0045 1110 0000 0290 2420 , z dopiskiem składka klubowa Imię i Nazwisko zawodnika.

Osoby, które wpłacą składkę z góry za np. pół roku lub cały rok szkolny otrzymają:

5 miesięcy x 40 zł = 200 zł po rabacie 160 zł

10 miesięcy x 40 zł = 400 zł po rabacie 350 zł

W przypadku rodzeństwa:

5 miesięcy x 20 zł = 100 zł po rabacie 80 zł

10 miesięcy x 20 zł = 200 zł po rabacie 160 zł

Miesiące wakacyjne nie są składkowe.

Z opłat członkowskich zwalniane są osoby:

– które w trakcie miesiąca były nieobecne więcej niż na połowie zajęć z uzasadnionego powodu a fakt ten został zgłoszony prowadzącemu zajęcia

– które posiadają stopień przynajmniej II KYU i systematycznie uczestniczą w zajęciach

– które pochodzą z rodzin o niskim statusie materialnym, fakt ten musi być zgłoszony pisemnie do zarządu klubu.