Obóz sportowy Grecja (2020) / ODWOŁANY

W związku z panująca na świecie Pandemią wirusa COVID-19 , obóz sportowy do Grecji w tym roku ( 2020) zostaje ODWOŁANY. Niebawem więcej szczegółów i informacji na temat zwrotu zaliczek itd.

 

Szanowni Państwo

w imieniu zarządu klubu UKS ASW JUDO JASŁO chciałbym Państwa poinformować o decyzjach jakie zostały podjęte w sprawie organizacji obozu letniego w Grecji.

Biorąc pod uwagę sytuacje w kraju jak również w Europie postanowiliśmy ze względów bezpieczeństwa odwołać obóz letni w Grecji. Czas, w którym obecnie żyjemy jest bardzo nieprzewidywalny i niesie ze sobą wielkie ryzyko zagrożenia dla nas wszystkich. Decyzja, którą podjęliśmy była bardzo trudna ale zarazem odpowiedzialna.

W związku z rezygnacją z organizacji wyjazdu w tym roku chcielibyśmy zgodnie z rozporządzeniami rządu zaproponować Państwu dwa rozwiązania:

  1. Dla osób, które wpłaciły zaliczkę proponujemy voucher na wyjazd w przyszłym roku i środki, które wpłacili zostanę przekazane na poczet przyszłorocznego wyjazdu.
  2. Dla osób, które wpłaciły zaliczkę a chcą ją odzyskać informujemy, że zgodnie z decyzjami rządu ta zaliczka zostanie zwrócona na konto uczestników w ciągu 180 dni.  O tej decyzji prosimy poinformować organizatorów wyjazdu.

 

Szanowni Państwo bardzo żałujemy, że ten wyjazd nie dojdzie do skutku ponieważ wiemy, że te wyjazdy co roku cieszą się dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Jest nam niezmiernie trudno przekazywać takie informacje ale bezpieczeństwo uczestników zawsze było dla nas priorytetem.

 

Z wyrazami szacunki

Zarząd UKS ASW JUDO JASŁO