Turniej Judo dla Dzieci w Millenium Hall w Rzeszowie (zdjęcia, wyniki)

dsc_0611W dniu 19.11.2016 w hali judo mieszczącej się w centrum handlowym Millenium Hall odbył się turniej judo skierowany dla dzieci. Na rzeszowską matę przybyło  160 dzieci w klubów województwa podkarpackiego i zaprzyjaźniony klub z Bardejova.

Jak co roku udział w tych zawodach zorganizowanych przez klub UKJ MILLENIUM Rzeszów wzięli zawodnicy naszego klubu.

Reprezentacja UKS ASW JUDO JASŁO pod opieką trenerki Wiktorii Sajdak i trenera Łukasza Pacochy wywalczyła spory worek medali:

Złoto do Jasła przywieźli:

Maciuszczak Kacper, Burda Filip, Ulaszek Weronika, Szpak Jaromir, Jaracz Gabriela

Srebrne medal zdobyli:

Mika Julia, Majewski Kamil, Sieńkowska Aleksandra, Leśniak Antoni, Ulaszek Oliwia, Gorczyca Ewelina, Bania Patrycja, Woźniak Błażej, Kluszczyk Mateusz, Dziędzioł Julia, Jurusik Anna

Brązowy medal  przypadły w udziale Emilii Hołdzie.

Poza podium podczas turnieju uplasowali się Kamiński Karol, Dzik Jagoda, Jaracz Wojciech, Woźniak Norbert, Olchawa Mikołaj.

Podsumowując reprezentanci naszego klubu w Rzeszowie wywalczyli  5 złotych medali, 11 srebrnych, i 1 brązowy.

Gratulacje dla medalistów a tym co się nie udało życzymy pełnej mobilizacji bo już za tydzień kolejny start!!!