Sukcesy judoków ASW na koniec roku 2017

Końcówka roku to ostatnie starty w zawodach naszych wychowanków. W dniach 16-17.12.2017 nasi zawodnicy rywalizowali w kilku turniejach. Dwa odbyły się w sobotę gdzie w Oleśnicy do rywalizacji podczas Mistrzostw Polski Masters przystąpiła Alicja Muszańska. Alicja zdobyła podczas tych zawodów złoty medal.

W tym samym czasie w Jaśle odbywał się Mikołajkowy Turniej Judo gdzie nasi najmłodsi zawodnicy wywalczyli 15 medali:

2. Zawadzki Patryk

Natomiast w dniu 17.12.2017 w Tarnowie odbył się turniej drużynowy, gdzie nasz klub po raz po raz pierwszy wystawił reprezentację w zawodach drużynowych. Debiut był bardzo udany ponieważ nasi młodzi zawodnicy uplasowali się na tym turnieju na trzecim miejscu.

Pierwszy pojedynek z zespołem MOSIR Tuchów wygrywali 5:2. W drugiej potyczce taki samym, stosunkiem punktów pokonujemy zespół Jordan Kraków. W walce półfinałowej nieznacznie ulegliśmy gospodarzom 4: 3.

W pojedynku o brązowy medal nasi młodzi zawodnicy wygrywają 5: 2 i tym samym zdobywają brązowe medale.

Warto nadmienić również, iż Norbert Woźniak otrzymał od organizatorów nagrodę za najlepszy rzut wykonany podczas tego turnieju.