IJL – Kąty Wrocławskie

Kolejny turniej International Judo Legaue i camp szkoleniowy za nami. Tym razem blisko 600 zawodników wystartowało w Kątach Wrocławskich i zawodach judo Przyszłych Olimpijczyków.
Klub z naszego małego miasteczka reprezentowało szesnastu zawodników z każdej grupy wiekowej.
W kategorii U11 czyli nasi najmłodsi zdobyli jeden złoty medal i jeden srebrny. Złoto wywalczyła Blanka Zbylut a srebro po ciężkich walkach eliminacyjnych Julia Zagórska.
W kategorii starszej U13 złoto zdobyła Kornelia Mikrut a srebro Filip Burda.
Jeśli chodzi o najstarszych tego turnieju czyli kategoria U15 zdobyliśmy złoty medal i dwa srebrne. Złoto wygrała Oliwia Ulaszek, srebro Norbert Woźniak i Gabriela Jaracz.
Klub reprezentowało jeszcze kilku zawodników: Kacper Maciuszczak,  który zmagania zakończył na 5 miejscu, 7 miejsce wywalczył Wojtek Jaracz i Mateusz Zagórski który tez zakończył walki na 7 miejscu.
Pozostałym maszyn zawodnikom brakło szczęścia. Swoich walk eliminacyjnych nie przebrnęli zawodnicy: Lena Gunia, Lena Kozek, Ola Sieńkowska ,Błażej Woźniak Oliwier Bęben i Radek Bęben.

Ogromne podziękowania od zawodników i rodziców kierujemy do Trenera i organizatora turnieju Patryk Jamiński , który przygarnął naszych reprezentantów pod swój dach hali

Dziękujemy Pani Basi, Pani Karolinie i Panu Mariuszowi za opiekę i zapewnienie transportu na zawody.