Udany start naszej młodzieży w Kielcach

Turniej judo w Kielcach za nami!!

6 grudnia odbył się kolejny turniej judo. Tym razem judocy z jasielskiego klubu ASW Judo Jasło wystartowali w Świętokrzyskim Turnieju Judo w Kielcach. Zawodnicy naszego klubu zdobyli łącznie 8 medali!

Pomimo bardzo mocno obsadzonego turnieju udało nam się zdobyć 2 złote medale, 2 srebrne i 4 brązowe medale.

Złote medale zdobyli Blanka Zbylut i Mateusz Zagórski.

Srebrne medale przypadły dla Aleksandra Sieńkowska i Maksymilian Maślak, a brązowe medale wywalczyli Jagoda Dzik, Lena Gunia, Julia Zagórska i Wojciech Jaracz.

Kolejne miejsca poza podium, ale jakże po bardzo dobrych walkach zakończyli Filip Burda, Kacper Wolski i Kacper Maciuszczak, którzy zajęli kolejno 4 i 5 miejsce.

Nie możemy też zapomnieć o naszych zawodnikach, którzy rozpoczęli swoją przygodę z zawodami judo. Adam Nowosielski zajął 7 miejsce, a nasze dziewczyny Magdalena Tusińska i Julia Nabożna odpadły w eliminacjach.

Musimy zaznaczyć, że nasz wyjazd nie odbyłby się gdyby nie Pan Mariusz Zagórski, na którego zawsze można liczyć i Pana Łukasz Bartuś, właściciel firmy przewozowej Eł-Tour, który udostępni nam swój samochód i umożliwił bezpieczny i wygodny przejazd na zawody. https://www.facebook.com/eltourpolska/