Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego

Grad medali naszych judoków podczas Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego.
W dniu 28.05.2022r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 20 medali.
Złote medale wywalczyli:
1.Maślak Maksymilian
2.Zbylut Blanka
3.Zagórski Mateusz
4.Sieńkowska Aleksandra
Srebrne medale wywalczyli:
1.Betlej Ignacy
2.Dubiel Aleksandra
3.Kozek Lena
4.Jaracz Wojciech
5.Zagórska Julia
6.Gunia Lena
7.Żychowski Bartosz
8.Lubaś Aleksander
9.Dłuska Amelia
Brązowe medale wywalczyli:
1.Gawron Tomasz
2.Koczwara Aleksandra
3.Setlak Jakub
4.Nowosielski Adam
5.Dziedzic Nikola
6.Przybyłowicz Aleksandra
7.Suchan Helena
Ponadto nasz klub reprezentowali jeszcze: Julia Śmietana, Fadieiew Matwii, Lena Czarnecka, Igor Sepioł, Helena Suchan, Amelia Dłuska. Niestety ci zawodnicy uplasowali się na miejscach poza podium ale doświadczenie zdobyte podczas tych zawodów na pewno zaprocentuje w przyszłości.
W związku z pytaniami rodziców dotyczącymi klasyfikacji drużynowej informujemy, ze organizator nie prowadził klasyfikacji zarówno medalowej jak i punktowej. Zdjęcia udostępniane przez drugi jasielski klub z rzekomą klasyfikacją to kłamstwo. Takim działaniom w myśl zasady fair play oraz etyki judo mówimy stanowcze NIE!
Gratulujemy naszych zawodnikom i cieszymy się z ich każdego sukcesu!