Sukcesy w Zakopanem

Kiedy nasi starsi zawodnicy odpoczywali i cieszyli się wolną niedzielą, nasza 7 osobowa ekipa najmłodszej kadry udała się na XXV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO ORAZ IV MEMORIAŁ JÓZEFA CHOWAŃCA, który odbywał się w Zakopanem.
Turniej zgromadził w ciągu dwóch dni ok 366 zawodników, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski. Do grona zawodników dołączyły też zespoły z Czech, Słowacji i Ukrainy.
Nasi najmłodsi reprezentanci w dzisiejszym dniu zdobyli 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe medale!
Złoto dla naszego zespołu wywalczyła Aleksandra Przybyłowicz, srebro zdobył Mikołaj Jurusik a brązowe medale wywalczyli Igor Sepioł i Kacper Zoła.
Na 4 miejscu swoje zmagania zakończyła Lena Wygonik, dla której był to pierwszy start w takim turnieju.
Szczęścia w walkach zabrakło Janowi Głowackiemu i Jakubowi Setlakowi, którym nie udało się wyjść z grupy.
Tak samo jak Lena, Panowie pierwszy raz zmagali się na takim turnieju.
Śmiało można stwierdzić, że nasi najmłodsi reprezentanci dali radę, i bardzo dobrze rokują na przyszłość.
Oczywiście wynik naszych zawodników sprawia radość, ale pamiętamy, że przed nimi jeszcze sporo nauki a takie turnieje to dobra lekcja współzawodnictwa 🙂.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów!