Sukcesy w Wolbromiu

11 listopada w dzień Niepodległości zawodnicy naszego klubu udali się na zawody do Wolbromia.

Turniej przyciągnął wielu uczestników co świadczy ich wielka liczba.

Tego dnia wzięło udział około 400 zawodników z województwa Śląskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego.

Turniej okazał się bardzo wymagający, o miejsce na podium nie było łatwo. Klub ASW JUDO JASŁO reprezentowało dwudziestu zawodników.

Nasi podpieczni zdobyli 14 medali w tym trzy złote, sześć srebrnych i pięć brązowych medali.

Złoto zdobył Ignacy Betlej i Blanka Zbylut, która rywalizowała w dwóch kategoriach zajmując pierwsze miejsce.

Srebro zdobyli Mikołaj Jurusik, Lena Wygonik, Bartosz Żychowski, Monika Korzeniowska, Andrii Malash oraz Aleksandra Dubiel, która zdobyła również brązowy medal dodatkowej kategorii wagowej.

Kolejne brązowe medale zdobyli Aleksandra Przybyłowicz, Julia Zagórska, Aleksandra Koczwara oraz Ksawery Zagórski. Na 4 miejscu swoje zmagania zakończył Igor Sepiol.

Nasz klub reprezentowali również Dawid Radliński, Kacper Zoła, Nikola Dziedzic, Jakub Setlak, Lena Czarnecka, Dawid Bimkiewicz i Damian Korzeniowski, którzy zajęli piąte miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników a rodzicom ogromne podziękowania za zorganizowanie przejazdu na zawody. Wyjazd został wsparty przez Urząd Miasta Jasła