Oferta Sponsorska

Zarząd oraz wszyscy członkowie i sympatycy Klubu UKS ASW JUDO JASŁO, pragną z całego serca podziękować osobom, instytucjom i firmom, które swoją pomocą i otwartością serc, przyczyniają się do rozwoju sportu w naszym mieście. 

Wasze wsparcie pozwala nam podjąć wspólny wysiłek na rzecz rozwoju sportu oraz poprawy kondycji fizycznej i zdrowotnej naszego społeczeństwa. 

My natomiast, swoimi pasjami, doświadczeniem i pozytywnym wizerunkiem chcielibyśmy podzielić się z Państwem! 

Mocno wierzymy w to, że praca z dziećmi i młodzieżą daje ogromną satysfakcję i jest wspaniałą inwestycją, która przyniesie doskonałe efekty w ich dorosłym życiu.

 Dzięki naszemu klubowi młodzież w sporcie poznaje swoje zamiłowania oraz znajduje źródło ogromnych, pozytywnych emocji. 

Efektywnie spędzony czas, pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak, radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, szacunek dla przeciwnika, odpowiedzialność.

Sport nieodłącznie wiąże się ze wspaniałym duchem współzawodnictwa, jednocześnie daje możliwość kompleksowego rozwoju fizycznego oraz aktywnej rekreacji. 

Chcąc jednak stworzyć dogodne warunki do uprawiania sportu naszym dzieciom i młodzieży, musimy liczyć na wsparcie finansowe fundatorów, darczyńców, sponsorów czy filantropów.

Wspomóżcie Państwo nasz klub i bądźcie pewni, że występujecie w słusznej sprawie, dajcie szansę dzieciom i młodzieży podnosić swoje umiejętności i aktywnie spędzać czas !

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc. Nie jest istotna wielkość wpłaty, liczy się dar serca, choćby był niewielki.

W jaki sposób możecie Państwo nam pomóc?

Jeśli finansowo, prosimy o dokonanie wpłaty, darowizny na nasze konto:

UKS ASW JUDO JASŁO, 38-220 Jasło, ul. Kopernika 6/33

Konto Bankowe/Bank BGŻ BNP Paribas: 12 2030 0045 1110 0000 0290 2420

Wsparcie to, może być również rzeczowe, między innymi:

  • zakup sprzętu sportowego, wyposażenia treningowego, nagród i upominków dla dzieci i młodzieży uczestniczących w turniejach i imprezach sportowych,
  • finansowanie konkretnego celu poprzez pomoc w pokryciu kosztów organizacji wakacyjnych obozów sportowych, wyjazdów na turnieje, itp.

W zamian za okazaną nam pomoc oferujemy m.in.:

  • reklamę Państwa firmy na strojach sportowych,
  • Certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu UKS ASW JUDO JASŁO,
  • umieszczenie informacji o sponsorze na stronie internetowej naszego Klubu,
  • umieszczenie logo sponsora na drukach firmowych klubu (plakaty turniejowe, legitymacjach klubowych, wizytówki, kalendarze, itp.),
  • podawanie informacji o sponsorach w czasie zawodów organizowanych przez nasz klub, wywieszenie baneru/flagi podczas zawodów krajowych i zagranicznych

Pragniemy nadmienić, że nasz klub systematycznie osiąga sukcesy sportowe w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych.

Wychowankowie naszego klubu powoływani są do kadr narodowych i reprezentują nasz kraj na Pucharach Europy.

Zawodnicy naszego klubu wywalczyli już ponad 30 medali Mistrzostw Polski w kategoriach wiekowych młodzik, junior młodszy, junior i senior.

Nasz klub jest wizytówką Miasta Jasła oraz Województwa Podkarpackiego.

Pragniemy Państwa oczywiście poinformować, że wszystkie otrzymane i darowane nam środki finansowe oraz rzeczowe, przeznaczane są na cele statutowe Klubu UKS ASW JUDO JASŁO             i rozporządzane przez Zarząd Klubu i pod ścisłym nadzorem Komisji Rewizyjnej.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd UKS ASW JUDO JASŁO