Medale naszych zawodników w Kosowie

Zawodnicy naszego klubu w dniach 17-19.2023r. brali udział w Międzynarodowym Turnieju Judo w Kosowie.

Udział w zawodach wzięły drużyny z Słowacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Bułgarii, Macedonii, Chorwacji oraz gospodarze Kosowo.

Podopieczni trenerów Przemysława Czarneckiego oraz Karola Śmietany wywalczyli 4 medale:

Złoty medal wywalczyła Blanka Zbylut (63kg), srebrne medale zdobyły Julia Zagórska(63kg), Aleksandra Sieńkowska (52kg),

brązowy medal wywalczył Norbert Woźniak(66kg). Tuż za podium na piątym miejscu uplasował się Błażej Woźniak(73kg)

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym a zawodnicy z Jasła zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

Dziękujemy Kosowskiej Federacji Judo za zaproszenie do udział w zawodach oraz Urzędowi Miasta za wsparcie w organizacji wyjazdu.