Sukcesy na turnieju w Jedliczu

Kolejny pracowity weekend dla naszych judoków. Zawodnicy ASW a konkretnie nasi najmłodsi adepci judo rywalizowali na XVII Międzynarodowym Turnieju Judo z okazji Dnia Niepodległości. Turniej jak co roku organizowany przez UKS Piętnastkę z Krosna przyciągnął dużą ilość zawodników. Oprócz zawodników z naszego podkarpackiego podwórka wzięły udział drużyny z Tarnowa, Bytomia, Lublina czy Tarnowa. Oczywiście nie brakło ekip zagranicznych z Ukrainy, Rumunii, Serbii czy Słowacji co podniosło rangę zawodów.
Nasz klub reprezentowała niezła gromadka. Każdy z naszych zawodników miał możliwość wykazania się w czasie swoich walk.
Dwudziestu dwóch zawodników pod opieką Trenera Karola zdobyłi 4 złota, 4 srebra i 4 brązowe.
Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Kornelia Mikrut, Blanka Zbylut, Antoni Cypara i Lena Gunia. Na drugim miejscu swoje zmagania zakończyli: Karolina Buda, Damian Sitek, Julia Przebięda i Julia Zagórska a trzecie miejsca przypadły dla: Lena Jarek, Adrian Czajka, Alicja Michnal i Aleksandra Dubiel.
Na IV miejscu swoje zmagania zakończyli Madzia Jaworska, Kinga Jaworska, Adaś Nowosielski, Michał Myśliwiec i Jasiek Trzeciak. Z kolei Miłosz Wietecha zakończył turniej na V miejscu. Krystian Marszałek, Michał Niedziałkowski i Julia Jasińska niestety nie przebrnęli walk eliminacyjnych.
Mimo wszystko zawody śmiało możemy uznać za udane. Ogromne podziękowanie dla Trenera Mirka Nowickiego za świetne zorganizowane zawody a rodzicom za opiekę nad swoimi pociechami i życzymy dalszych sukcesów!!!