Sukcesy w Janowie Lubelskim

W sobotę 28.10.2023r. nasi zawodnicy wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.
Zawody przyciągnęły 250 zawodników.
Nasze barwy reprezentował Aleksander Lubaś ( Obecnie ASW Judo Jasło), który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej.
Drugie miejsce zajęła Monika Korzeniowska, Amelia Fałat i Mikołaj Jurusik zakończyli swoje zmagania na trzecim miejscu.
Tuż za podium w swoich pierwszych zawodach czwarte miejsce zajął Krzysiek Dybas i piąte miejsce Ksawery Zagórski.
W turnieju szczęścia w walkach zabrakło
Jakubowi Jakub Setlak i Bartoszowi Bartosz Zychowski, którzy odpadli w walkach eliminacyjnych.
Każde tego typu zawody mają na celu sprawdzenia się w rywalizacji, pokazują co mamy jeszcze do poprawki. Medale i miejsca oczywiście cieszą, ale na prawdziwe wyniki jeszcze przyjdzie czas.
Dziękuję za godne reprezentowanie klubu.